Suplement diety laurosept q73

Zastosowanie suplementu diety, jakim jest laurosept q73 staje się coraz bardziej popularne. W jakim celu zatem stosować ten produkt i co w sobie zawiera?

Zastosowanie laurosept q73

Przede wszystkim produkt ten polecany jest na wszystkie stawy i cały układ ruchu. Działa również pozytywne na układ krwionośny, nerwowy i odpornościowy. Produkt ten bogaty jest w polifenole, które wzmacniają wątrobę i jelita. Niektóre osoby wykorzystują go również jako środek odmładzający. Co zatem kryje w sobie ten produkt? Otóż jest to połączenie olejku laurowego i olejku kurkumowego. Takie połączenie dwóch składników tworzy razem właściwości odprężające i rozgrzewające.

Dawkowanie olejku

Otóż należy pamiętać, aby nie przedawkować tego suplementu diety. Zaleca się 4-6 kropel, które rozcieńcza się w 1/3 szklanki wody. Niektórzy wykorzystują w tym celu również herbatę i słodkie soki. Bardzo dobre efekty może przynosić również dodawanie olejku do produktów mlecznych, takich jak na przykład kefiry czy maślanki. W czasie stosowania tego suplementu należy spożywać większą ilość płynu dziennie.

Suplement diety laurosept q73 nie powinien być spożywany w większej ilości niż zalecana. Należy pamiętać o tym, że w czasie jego stosowania warto zadbać o dobre odżywianie i prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkt ten można zakupić w aptekach oraz na internetowych sklepach, które oferują tego typu suplementy diety.