Maxigra go 4 tabletki – z myślą o Twoim życiu seksualnym

Życie intymne jest niezwykle ważne w relacjach miedzy kobietą a mężczyzną. Niestety, także na tej płaszczyźnie dochodzi do problemów, które mogą pojawiać się wskutek różnorakich przyczyn. Problemy z erekcją dotyczą wielu mężczyzn i często są one spowodowane chorobą lub niewłaściwym stylem życia. Maxigra go 4 tabletki to lek, który może pomóc w takich sytuacjach.

Jak to właściwie działa?

Impotencję można skutecznie leczyć. Należy zawsze przede wszystkim poddać się właściwej opiece lekarskiej oraz przyjmować odpowiednie leki. Maxigra go 4 tabletki zawiera sildenafil. Jest to substancja czynna, która ma działanie obwodowe, czyli wywołuje erekcję pod wpływem stymulacji seksualnej. Powoduje rozkurcz mięśni gładkich, a to wpływa na zwiększony napływ krwi do penisa podczas podniecenia. Dzięki temu można odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny. Sildenafil obecny jest również w innych lekach na impotencję, między innymi w Viagrze.

Jak należy przyjmować lek?

Substancje czynne w Maxigrze go 4 tabletki skutecznie działają, ale przyjmowanie ich wraz z jedzeniem i alkoholem może znacznie obniżyć ich skuteczność. Natomiast owoce cytrusowe wpływają na zwiększone stężenie tego leku w organizmie, a to może skutkować różnymi reakcjami ubocznymi. Lek powinno się stosować około pół godziny przed planowanym stosunkiem. Ma formę tabletek do żucia, które ostatecznie należy połknąć. Nie powinno przekraczać się dawki jednej tabletki na dobę. Istnieją również przeciwwskazania do stosowania, o których informuje ulotka.