Jak działa Maxon Active?

Maxon Active to lek, który ma za zadanie walczyć z zaburzeniami erekcji. Jest on polecany dorosłym mężczyznom, którzy mają problem ze wzwodem lub z utrzymaniem go na tak długo, by możliwe było odbycie stosunku. Zwykle zaburzenia te nazywa się impotencją, choć trzeba pamiętać, że zagadnienie to jest dużo szersze. Warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób działa ten lek i jak może on wpływać na erekcję.

Substancja czynna

Substancją czynną w Maxon Active jest sildenafil w postaci syldenafilu cytrynianu. Jest on inhibitorem fosfodiesterazy typu 5. Definicja ta najprawdopodobniej nie będzie zbyt użyteczna dla laika. W dużym skrócie można więc powiedzieć, że ta substancja wpływa na rozkurczenie naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi i umożliwia erekcję. Trzeba jednak pamiętać, że substancja ta nie wpływa tylko na naczynia w prąciu. Ona działa na wszystkie naczynia krwionośne w organizmie. Stąd też tak długa jest lista przeciwwskazań do jego zażywania.

Konieczne jest pobudzenie

Bardzo ważne jest to, że samo zażycie tabletki Maxon Active nie wpłynie na uzyskanie erekcji. Konieczne jest też pobudzenie seksualne. Jeśli nie dojdzie do podniecenia, to samo zażycie leku nie da żadnego efektu. To niezwykle ważne, bo wielu panów wierzy, że samo przyjęcie leku wystarczy. W rzeczywistości jednak jest to za mało. Dzięki temu nie trzeba martwić się krępującym wzwodem w niestosownej sytuacji. To bardzo ważne, bo tabletkę z syldenafilem powinno się przyjąć nawet na godzinę przed planowanym stosunkiem.