Skuteczny lek na zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn, zwłaszcza tych między 40. a 70. rokiem życia. Dla większości osób jest to wstydliwy problem, który stanowi temat tabu. Żeby go wyeliminować, należy w pierwszej kolejności odnaleźć przyczynę braku potencji.

Fizjologiczne i psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji

Brak potencji może być spowodowany czynnikami o podłożu psychicznym. Codzienny stres, kłótnie w związku lub problemy w pracy mogą przełożyć się na brak wzwodu w sytuacji intymnej. Co istotne, impotencja może być spowodowana także depresją lub zaburzeniami lękowymi, dlatego w takiej sytuacji warto uzbroić się w cierpliwość. Fizjologiczne problemy zaburzeń erekcyjnych to m. in. choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby endokrynologiczne, metaboliczne bądź narządów wewnętrznych. Przyczyną braku wzwodu mogą być także zażywane leki. Jeśli popularne środki na potencję nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, warto skonsultować się ze specjalistą.

Silcontrol – tabletki na potencję

Każda tabletka Silcontrolu zawiera 25 mg sildenafilu, czyli substancji odpowiadającej za wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych prącia, co powoduje napływ krwi do narządu w czasie podniecenia seksualnego. Dzięki temu mężczyzna może bez problemu odbyć stosunek płciowy. Wystarczy zażyć jedną tabletkę godzinę przed planowanym zbliżeniem. Co istotne, Silcontrol to preparat, który można kupić bez recepty. Przed użyciem leku warto zapoznać się z listą wskazań oraz przeciwwskazań, która znajduje się w ulotce.