Miovelia – preparat nowej generacji

O chorobach, które powodują zaburzenia płodności kobiety często dowiadują się dopiero w gabinecie lekarskim po przeprowadzeniu badań. Często na pierwsze symptomy zaburzeń hormonalnych, insulinooporności czy zespołu policystycznych jajników nie zwraca się uwagi. Odpowiednio zdiagnozowane, wymagają świadomego leczenia, często też zmiany stylu życia i nawyków żywieniowych. Sam proces leczenia może być długotrwały, ale wspomagany preparatami złożonymi z witamin i minerałów, może zakończyć się sukcesem.

Miovelia wspomaga proces leczenia zaburzeń płodności

Miovelia (https://www.aptekagalen.pl/miovelia-30sasz-30kaps) jest preparatem, który uzupełnia dietę kobiety, dostarczając jej potrzebnych mikroelementów i minerałów, by wyregulować jej gospodarkę hormonalną i metaboliczną. Dodatkowo też przygotowuje ją do ciąży, a także wpływa pozytywnie na rozwijający się płód. Jest stosowana często w przygotowaniu do procedur wspomaganego rozrodu.

Zestaw innowacyjnych składników

W skład Miovelii wchodzą połączone inozytole Mio-inozytol i D-chiro-inozytol oraz resweratrol. Regulując metabolizm i hormony, wpływają na funkcje jajników i jakość komórek jajowych, poprawiają owulację. Preparat ten polecany jest szczególnie kobietom z zespołem policystycznych jajników, u których leczenie inozytolem stosuje się z sukcesem. Również resweratrol poprawia ich insulinowrażliwość oraz obniża ich stężenie androgenów czyli męskich hormonów, gdy te są zbyt wysokie.
Pozostałe składniki Miovelii to kwas foliowy i aktywna forma folianów, cholina, jod, witaminy B6, B12 oraz D3.