Wszystko o paście do zębów Ultrablanc

Pasta do zębów to podstawowy kosmetyk w codziennej pielęgnacji. Dzięki regularnemu korzystaniu z niej zęby pozostają czyste i zdrowe przez długie lata. Pasty do zębów są przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci.

Funkcje pasty do zębów

Pasty do zębów, oprócz mechanicznego czyszczenia powierzchni zębów, mogą mieć różne inne funkcje. Jedną z nich jest odkażanie jamy ustnej, niektóre chronią zęby przed próchnicą, korzystnie wpływa na kondycję wrażliwych dziąseł, usuwa kamień nazębny, pomaga usunąć nieświeży oddech. Mają także właściwości wybielające.

Wybielająca pasta do zębów Ultrablanc

Pasta do zębów Ultrablanc to kosmetyk, który dba kompleksowo o uzębienie. Nie tylko je czyści, ale także wybiela. Pasta ta ma czarny kolor, który wynika z tego, że pasta ta ma w swoim składzie węgiel aktywny. składnik ten odpowiada przede wszystkim za pochłanianie związków garbnikowych z powierzchni kości. Dzięki temu efekt wybielania jest prawie natychmiastowy.
Pasta do zębów Ultrablanc zapobiega powstawaniu nowych przebarwień i osadu.
Kolejnym składnikiem, który odgrywa bardzo ważna rolę w paście jest fluor. zabezpiecza on zęby przed próchnicą, pielęgnuje szkliwo i zapobiega utracie minerałów.
Oprócz tego w Ultrablancu znajduje się zestaw ziół: rumianek, porost islandzki. Obecność tych roślin ma działanie antybakteryjne, przynosi ukojenie i zapewnia uczucie świeżości. https://www.aptekagalen.pl/ultrablanc-wybielajaca-pasta-do-zebow-z-weglem-aktywnym-75ml

Jak używać pasty Ultrablanc?

Pastę należy nanieść na szczoteczkę i myć dokładnie zęby przez co najmniej trzy minuty. Po tym czasie trzeba dokładnie wypłukać letnią wodą.